Перевезення Україна-Іспанія

Перевезення Україна-ІспаніяЧому ми найкращі в перевезеннях за напрямом Україна-Іспанія ?

Наша компанія вже багато років спеціалізується на вантажоперевезеннях автотранспортом між Україною та країнами Європи. Маршрут Іспанія – Україна для наших клієнтів є одним з найбільш популярних. Це стосується як великих компаній, так і підприємців.

Якщо Вашій компанії необхідно організувати регулярну доставку вантажів з Іспанії – ми можемо взяти на себе обслуговування даного маршруту «під ключ». Системна робота логістів ТОВ «МОЯ транслогістика» дозволить Вашому персоналу не втягуватися в питання вантажоперевезень, при необхідності завжди мати прозорий доступ до моніторингу поточного етапу конкретного вантажоперевезення. Гарантуємо якісні послуги по створенню та оформленню повного пакету товаро-супровідних документів.

Наша компанія має можливість скористатися послугами логістичних центрів в найбільших Іспанських портах: Картехена, Барселона, Більбао, Санта-Крус-де-Тенерифе, Таррагона та Валенсія.

Маємо партнерську компанію в Мадриді.

Інформація про Іспанію!
  • Іспанія – важливий торговельний партнер України в Європі, вона один з найбільших імпортерів української сільськогосподарської продукції. За січень-квітень 2019 р. товарообіг між Україною та Іспанією складає близько 740 млн. доларів.
  • Найчастіше везуть з Іспанії: Машини, автомобілі, продукти харчування, лікарські препарати, ліки, інші товари народного споживання
  • Найчастіше ввозять до Іспанії: Машини та устаткування, паливо, хімікати, напівфабрикати, продукти харчування, товари народного споживання, вимірювальні і медичні інструменти
  • Перевезення особистих речей в Іспанію. Іспанія є одним з найпопулярніших напрямків міграції в Україні. У випадку, якщо Вам необхідно перевезти особисті речі – наша компанія пропонує знижені тарифи для фізичних осіб!

Країн

Підрозділів

Клієнтів в місяць

Парк машин