Перевезення Україна-Італія

Перевезення Україна-ІталіяЧому ми найкращі в перевезеннях за напрямом Україна-Італія ?

Наша компанія вже багато років спеціалізується на вантажоперевезеннях автотранспортом між Україною та країнами Європи. Маршрут Італія – Україна для наших клієнтів є одним з найбільш популярних. Це стосується як великих компаній, так і підприємців.

Якщо Вашій компанії необхідно організувати регулярну доставку вантажів з Італії – ми можемо взяти на себе обслуговування даного маршруту «під ключ». Системна робота логістів ТОВ «МОЯ транслогістика» дозволить Вашому персоналу не втягуватися в питання вантажоперевезень, при необхідності завжди мати прозорий доступ до моніторингу поточного етапу конкретного вантажоперевезення. Гарантуємо якісні послуги по створенню та оформленню повного пакету товаро-супровідних документів.

Наша компанія має можливість скористатися послугами логістичного центру в містах Неаполь, Рим, Турин

Інформація про Італію!
  • Італія – важливий торговельний партнер України в Європі, вона один з великих імпортерів української сільськогосподарської продукції. За січень-квітень 2019 р. товарообіг між Україною та Італією складає близько 1,5 млрд. доларів.
  • Найчастіше везуть з Італії: машинобудівна продукція, текстиль і одяг, виробниче обладнання, транспортні засоби, транспортне обладнання, хімікати, продукти харчування, напої та тютюнові вироби, мінерали, кольорові метали
  • Найчастіше ввозять до Італії: продукція машинобудування, хімікати, транспортне обладнання, енергетичні продукти, мінерали і кольорові метали, текстиль і одяг, продукти харчування, напої та тютюнові вироби
  • Перевезення особистих речей в Італію. Італія є одним з найпопулярніших напрямків міграції в Україні. У випадку, якщо Вам необхідно перевезти особисті речі в цю країну – наша компанія пропонує знижені тарифи для фізичних осіб!

Країн

Підрозділів

Клієнтів в місяць

Парк машин