Перевезення Україна-Швейцарія

Перевезення Україна-ШвейцаріяЧому ми найкращі в перевезеннях за напрямом Україна-Швейцарія ?

Наша компанія вже багато років спеціалізується на вантажоперевезеннях автотранспортом між Україною та країнами Європи. Маршрут Швейцарія – Україна для наших клієнтів є одним з найбільш популярних. Це стосується як великих компаній, так і підприємців.

Якщо Вашій компанії необхідно організувати регулярну доставку вантажів з Швейцарії – ми можемо взяти на себе обслуговування даного маршруту «під ключ». Системна робота логістів ТОВ «МОЯ транслогістика» дозволить Вашому персоналу не втягуватися в питання вантажоперевезень, при необхідності завжди мати прозорий доступ до моніторингу поточного етапу конкретного вантажоперевезення. Гарантуємо якісні послуги по створенню та оформленню повного пакету товаро-супровідних документів.

Наша компанія має можливість скористатися послугами логістичного центру в Цюриху

Інформація про Швейцарію!
  • Швейцарія – важливий торговельний партнер України в Європі, вона один з найбільших імпортерів української сільськогосподарської продукції. За січень-квітень 2019 р. товарообіг між Україною та Швейцарією складає близько 395 млн. доларів.
  • Найчастіше везуть з Швейцарії: Обладнання, хімікати, метали, годинники, сільськогосподарська продукція
  • Найчастіше ввозять до Швейцарії: Обладнання, хімікати, транспортні засоби, метали; сільськогосподарська продукція, текстиль
  • Перевезення особистих речей в Швейцарію. Швейцарія є одним з популярних напрямків міграції в Україні та Європі. У випадку, якщо Вам необхідно перевезти особисті речі в цю країну – наша компанія пропонує знижені тарифи для фізичних осіб!

Країн

Підрозділів

Клієнтів в місяць

Парк машин