Перевезення Україна-Чехія

Перевезення Україна-ЧехіяЧому ми найкращі в перевезеннях за напрямом Україна-Чехія ?

Наша компанія вже багато років спеціалізується на вантажоперевезеннях автотранспортом між Україною та країнами Європи. Маршрут Чехія – Україна для наших клієнтів є одним з найбільш популярних. Це стосується як великих компаній, так і підприємців.

Якщо Вашій компанії необхідно організувати регулярну доставку вантажів з Чехії – ми можемо взяти на себе обслуговування даного маршруту «під ключ». Системна робота логістів ТОВ «МОЯ транслогістика» дозволить Вашому персоналу не втягуватися в питання вантажоперевезень, при необхідності завжди мати прозорий доступ до моніторингу поточного етапу конкретного вантажоперевезення. Гарантуємо якісні послуги по створенню та оформленню повного пакету товаро-супровідних документів.

Наша компанія має можливість скористатися послугами логістичного центру в містах Прага, Брно та Острава.

Інформація про Чехію!
  • Чехія – важливий торговельний партнер України в Європі, вона один з найбільших імпортерів української сільськогосподарської продукції. За січень-квітень 2019 р. товарообіг між Україною та Чехією складає близько 650 млн. доларів..
  • Найчастіше везуть з Чехії: Машини та транспортне обладнання, сировина, паливо, хімікати
  • Найчастіше ввозять до Чехії: Машини та транспортне обладнання, сировина, паливо, хімікати
  • Перевезення особистих речей в Чехію. Чехія є одним з найпопулярніших напрямків міграції в Україні. У випадку, якщо Вам необхідно перевезти особисті речі в цю країну – наша компанія пропонує знижені тарифи для фізичних осіб!

Країн

Підрозділів

Клієнтів в місяць

Парк машин