Перевезення Україна-Франція

Перевезення Україна-ФранціяЧому ми найкращі в перевезеннях за напрямом Україна-Франція ?

Наша компанія вже багато років спеціалізується на вантажоперевезеннях автотранспортом між Україною та країнами Європи. Маршрут Франція – Україна для наших клієнтів є одним з найбільш популярних. Це стосується як великих компаній, так і підприємців.

Якщо Вашій компанії необхідно організувати регулярну доставку вантажів з Франції – ми можемо взяти на себе обслуговування даного маршруту «під ключ». Системна робота логістів ТОВ «МОЯ транслогістика» дозволить Вашому персоналу не втягуватися в питання вантажоперевезень, при необхідності завжди мати прозорий доступ до моніторингу поточного етапу конкретного вантажоперевезення. Гарантуємо якісні послуги по створенню та оформленню повного пакету товаро-супровідних документів.

Наша компанія має можливість скористатися послугами логістичного центру в містах Париж та Ліон.

Інформація про Францію!
  • Франція – важливий торговельний партнер України в Європі, вона один з великих імпортерів української сільськогосподарської продукції. За січень-квітень 2019 р. товарообіг між Україною та Францією складає близько 750 млн. доларів.
  • Найчастіше везуть з Франції: машини та транспортне обладнання, літаки, пластмаси, хімікати, фармацевтичні продукти, залізо і сталь, напої
  • Найчастіше ввозять до Франції: машини та обладнання, транспортні засоби, сира нафта, літаки, пластмаси, хімічні речовини
  • Перевезення особистих речей в Францію. Франція є одним з популярних напрямків міграції в Україні. У випадку, якщо Вам необхідно перевезти особисті речі в цю країну – наша компанія пропонує знижені тарифи для фізичних осіб!

Країн

Підрозділів

Клієнтів в місяць

Парк машин