Перевезення Україна-Туреччина

Перевезення Україна-ТуреччинаЧому ми найкращі в перевезеннях за напрямом Україна-Туреччина ?

Наша компанія вже багато років спеціалізується на вантажоперевезеннях автотранспортом між Україною та країнами Європи. Маршрут Туреччина – Україна для наших клієнтів є одним з найбільш популярних. Це стосується як великих компаній, так і підприємців.

Якщо Вашій компанії необхідно організувати регулярну доставку вантажів з Туреччини – ми можемо взяти на себе обслуговування даного маршруту «під ключ». Системна робота логістів ТОВ «МОЯ транслогістика» дозволить Вашому персоналу не втягуватися в питання вантажоперевезень, при необхідності завжди мати прозорий доступ до моніторингу поточного етапу конкретного вантажоперевезення. Гарантуємо якісні послуги по створенню та оформленню повного пакету товаро-супровідних документів.

Наша компанія має можливість скористатися послугами логістичного центру в містах Стамбул, Анкара, Ізмір.

Інформація про Туреччину!
  • Туреччина – важливий торговельний партнер України в Європі, вона один з великих імпортерів української сільськогосподарської продукції. За січень-квітень 2019 р. товарообіг між Україною та Туреччиною складає близько 1,5 млрд. доларів.
  • Найчастіше везуть з Туреччини: одяг, продукти харчування, текстиль, металеві вироби, транспортне обладнання
  • Найчастіше ввозять до Туреччини: машини, хімікати, напівфабрикати, паливо, транспортне обладнання
  • Перевезення особистих речей в Туреччину.Туреччина є одним з популярних напрямків міграції в Україні. У випадку, якщо Вам необхідно перевезти особисті речі в цю країну – наша компанія пропонує знижені тарифи для фізичних осіб!

Країн

Підрозділів

Клієнтів в місяць

Парк машин