Перевезення Україна-Словенія

Перевезення Україна-СловеніяЧому ми найкращі в перевезеннях за напрямом Україна-Словенія ?

Наша компанія вже багато років спеціалізується на вантажоперевезеннях автотранспортом між Україною та країнами Європи. Маршрут Словенія – Україна для наших клієнтів є одним з найбільш популярних. Це стосується як великих компаній, так і підприємців.

Якщо Вашій компанії необхідно організувати регулярну доставку вантажів з Словенії – ми можемо взяти на себе обслуговування даного маршруту «під ключ». Системна робота логістів ТОВ «МОЯ транслогістика» дозволить Вашому персоналу не втягуватися в питання вантажоперевезень, при необхідності завжди мати прозорий доступ до моніторингу поточного етапу конкретного вантажоперевезення. Гарантуємо якісні послуги по створенню та оформленню повного пакету товаро-супровідних документів.

Наша компанія має можливість скористатися послугами логістичного центру в містах Любляна та Марібор

Інформація про Словенію!
  • Словенія – важливий торговельний партнер України в Європі, вона один з великих імпортерів української сільськогосподарської продукції. За січень-квітень 2019 р. товарообіг між Україною та Словенією складає близько 100 млн. доларів.
  • Найчастіше везуть з Словенії: Промислові товари, машини і транспортне обладнання, хімікати, продукти харчування
  • Найчастіше ввозять до Словенії: Машини та транспортне обладнання, промислові товари, хімікати, паливо і мастильні матеріали, продукти харчування
  • Перевезення особистих речей в Словенію. Словенія є одним з найпопулярніших напрямків міграції в Україні. У випадку, якщо Вам необхідно перевезти особисті речі в цю країну – наша компанія пропонує знижені тарифи для фізичних осіб!

Країн

Підрозділів

Клієнтів в місяць

Парк машин