Перевезення Україна-Португалія

Перевезення Україна-ПортугаліяЧому ми найкращі в перевезеннях за напрямом Україна-Португалія ?

Наша компанія вже багато років спеціалізується на вантажоперевезеннях автотранспортом між Україною та країнами Європи. Маршрут Португалія – Україна для наших клієнтів є одним з найбільш популярних. Це стосується як великих компаній, так і підприємців.

Якщо Вашій компанії необхідно організувати регулярну доставку вантажів з Португалії – ми можемо взяти на себе обслуговування даного маршруту «під ключ». Системна робота логістів ТОВ «МОЯ транслогістика» дозволить Вашому персоналу не втягуватися в питання вантажоперевезень, при необхідності завжди мати прозорий доступ до моніторингу поточного етапу конкретного вантажоперевезення. Гарантуємо якісні послуги по створенню та оформленню повного пакету товаро-супровідних документів.

Наша компанія має можливість скористатися послугами логістичного центру в містах Порту, Брага, Сетубал

Інформація про Португалію!
  • Португалія – важливий торговельний партнер України в Європі, вона один з великих імпортерів української сільськогосподарської продукції. За січень-квітень 2019 р. товарообіг між Україною та Португалією складає близько 1,5 млрд. доларів.
  • Найчастіше везуть з Португалії: сільськогосподарські продукти, харчові продукти, вино, нафтопродукти, продукти хімічної промисловості, пластмаси та каучук, шкури, шкіра, дерево і пробка, деревна і папір, текстильні матеріали, одяг, взуття, обладнання та інструменти, кольорові метали
  • Найчастіше ввозять до Португалії: сільськогосподарські продукти, хімічні продукти, транспортні засоби та інші транспортні матеріали, оптичні та точні прилади, комп’ютерні аксесуари та запчастини, напівпровідники та пов’язані з ними пристрої, нафтопродукти, кольорові метали, харчові продукти, текстильні матеріали
  • Перевезення особистих речей в Португалію. Португалія є одним з найпопулярніших напрямків міграції в Україні. У випадку, якщо Вам необхідно перевезти особисті речі в цю країну – наша компанія пропонує знижені тарифи для фізичних осіб!

Країн

Підрозділів

Клієнтів в місяць

Парк машин