Перевезення Україна-Нідерланди

Перевезення Україна-НідерландиЧому ми найкращі в перевезеннях за напрямом Україна-Нідерланди ?

Наша компанія вже багато років спеціалізується на вантажоперевезеннях автотранспортом між Україною та країнами Європи. Маршрут Нідерланди – Україна для наших клієнтів є одним з найбільш популярних. Це стосується як великих компаній, так і підприємців.

Якщо Вашій компанії необхідно організувати регулярну доставку вантажів з Нідерландів – ми можемо взяти на себе обслуговування даного маршруту «під ключ». Системна робота логістів ТОВ «МОЯ транслогістика» дозволить Вашому персоналу не втягуватися в питання вантажоперевезень, при необхідності завжди мати прозорий доступ до моніторингу поточного етапу конкретного вантажоперевезення. Гарантуємо якісні послуги по створенню та оформленню повного пакету товаро-супровідних документів.

Наша компанія має можливість скористатися послугами логістичного центру в містах Роттердам, Ейндховен, Амстердам.

Інформація про Нідерланди!
  • Нідерланди – важливий торговельний партнер України в Європі, вона один з великих імпортерів української сільськогосподарської продукції. За січень-квітень 2019 р. товарообіг між Україною та нідерландами складає близько 870 млн. доларів.
  • Найчастіше везуть з Нідерландів: машини та устаткування, хімікати, паливо, продукти харчування
  • Найчастіше ввозять до Нідерландів: машини та устаткування, хімікати, пальне, продукти харчування, одяг
  • Перевезення особистих речей в Нідерланди. Нідерланди є одним з популярних напрямків міграції в Україні. У випадку, якщо Вам необхідно перевезти особисті речі в цю країну – наша компанія пропонує знижені тарифи для фізичних осіб!

Країн

Підрозділів

Клієнтів в місяць

Парк машин