Перевезення Україна-Велика Британія

Перевезення Україна-Велика БританіяЧому ми найкращі в перевезеннях за напрямом Україна-Велика Британія ?

Наша компанія вже багато років спеціалізується на вантажоперевезеннях автотранспортом між Україною та країнами Європи. Маршрут Велика Британія – Україна для наших клієнтів є одним з найбільш популярних. Це стосується як великих компаній, так і підприємців.

Якщо Вашій компанії необхідно організувати регулярну доставку вантажів з Великої Британії – ми можемо взяти на себе обслуговування даного маршруту «під ключ». Системна робота логістів ТОВ «МОЯ транслогістика» дозволить Вашому персоналу не втягуватися в питання вантажоперевезень, при необхідності завжди мати прозорий доступ до моніторингу поточного етапу конкретного вантажоперевезення. Гарантуємо якісні послуги по створенню та оформленню повного пакету товаро-супровідних документів.

Наша компанія має можливість скористатися послугами логістичного центру в містах Лондон, Бірмінгем та Шеффілд.

Інформація про Велику Британію!
  • Велика Британія – важливий торговельний партнер України в Європі, вона один з великих імпортерів української сільськогосподарської продукції. За січень-квітень 2019 р. товарообіг між Україною та Великою Британією складає близько 450 млн. доларів.
  • Найчастіше везуть з Великої Британії: промислові товари, паливо, хімікати, харчові продукти , напої, тютюн
  • Найчастіше ввозять до Великої Британії: промислові товари, машини, паливо, харчові продукти
  • Перевезення особистих речей в Велику Британію. Велика Британія є одним з популярних напрямків міграції в Україні. У випадку, якщо Вам необхідно перевезти особисті речі в цю країну – наша компанія пропонує знижені тарифи для фізичних осіб!

Країн

Підрозділів

Клієнтів в місяць

Парк машин